Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava Herna

Mozes si kupit ten asus.
Pamate su IMHO trochu dementne (1,65V a dementny vysoky chladic, mohli by sa mlatit s chladicom CPU)
P.S> naco ti je bigtower bedna? Normalna je miditower. Inac by to celkovo mohlo byt OK, akurat grafiku neviem s tou si pockaj na M-Pol alebo si pozri jeho zostavy v inych dotazoch herna zostava je tu snad kazdy tyzden.

Teda já mám taky Big tover http://www.mironet.cz/thermaltake-vg4000swa-bigtow er-bez-zdroje-xaser-iv+dp103710/ a jsem spokojenej koupil jsem ho za 2 z Aukra a hlavně jsem ho chtěl že tam můžeš hodi jak velkej chladič CPU chceš,dlouhou kartu ,předtím jsem měl Thelemarke Soprano a bylo to tam docela pěkně namačkaný.:-D

A kartu bych vzal raději tuto osobně raději nVidia než ATI.http://www.czc.cz/asus-gtx660-dc2t-2gd5_6/116222/p rodukt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_ca mpaign=Graficke_karty&utm_term=ASUS_GTX660_DC2T_2G D5

Pleteš se, ASRock není zas tak špatný jak se mnozí domnívají. Př.: tato deska, kterou zde zveřejnil autor threadu je v testech velice dobře hodnocená.
Taktovatelnost má sice nižší, ale za ty peníze dostanete opravdu mnoho a ve vynikající kvalitě.
Viz. třeba http://pctuning.tyden.cz/hardware/zakladni-desky/2 4183-asrock-z77-extreme6-temer-perfektni-deska

ASRock snad vlastni Asus ne. Tu znacku maji, aby mohli konkurovat levnym vyrobcum a nemuseli delat kompromisy u desek se znackou Asus. Zakladni deska je zaklad PC, takze souhlasim s tim, ze bych bral jedinne MSI nebo Asus, nicmene je fakt, ze ASRock ma dneska kvalitnejsi desky nez Gigabyte, teda pokud pocitam s tim, ze PC za dva roky budu zase komplet menit za vykonejsi asi se da vzit i ten ASRock.

• Paměti vyměnit za 1600MHz CL9 s voltáží 1.5V (max).
• Chladič bych vzal Xigmatek Gaia
• Vše ostatní je fajn (Deska je kvalitní viz. http://pctuning.tyden.cz/hardware/zakladni-desky/2 4183-asrock-z77-extreme6-temer-perfektni-deska ), snad jen bych nekupoval tak kolotočskou skříň, ale to nechám na Vás.

Ne, že by to takto nefungovalo, ovšem stále platí herní stroj "dělá" g.karta.
(tedy mimo těch zubatých přepálených pamětí!)
Za ty peníze to jde navrhnout podstatně výkonnější (+20%) i s možností přetaktu.

Návrh Intel i5 K IB bez OS Win a sestavení /1 016.- €/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1LBO0 11QQS011LIS0116NT011RAD011IFV011LVE011P3S011QL001

Jen bych ještě přidal 1TB disk jako datový/odkládací.
(do košíku - Alza SK si to naťukej sám, mě se to vypisovat nechce)