Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor s HDMI kabelem - problém s Hz

Zdravim, koupil jsem si HDMI kabel. Mám FULL HD monitor a graf.kartu Asus GT660.

HDMI kabel by měl údajně obraz vylepšit, ale po připojení je paradoxně horší než normální VGA.
Obraz je rozmazaný a neostrý.

Našel jsem vlákno nějakého člověka, co se zdá že má uplně stejný problém. Ale nechápu jak ho vyřešil. Problém je asi v 60Hz..

http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1931508

Prosim, neporadil by mě někdo? Díky

Nastav si vo Windows nativne rozlisenie toho monitora. Ak teda mas Windows, nejak ti nerozumiem s tym ubuntu forom
(cez HDMI je obraz neostry vtedy ak nemas nativne rozlisenie. Hz nemozu u HDMI obraz rozostrit, pri nespravnych Hz by si nevidel vobec nic)