Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airbook záloha ?

Dobrý den, koupil jsem si airbook od Macu, mám ho asi měsíc, dcera si na něm ale hrála a smazala mi tam složku s dokumenty, teď ji nemůžu nikde sehnat, je to důležité, dá se to nějak obnovit ze zálohy ? Notebook je v původním stavu tak jak jsem ho dostal, nic jsem na něj neinstaloval, používam ho jen na práci. Děkuji za odpověd.

uživatelě různých průzkumníků a podobných trapáren obvyklem myšem zachytí nějaký adresář a někam s ním zametou.
to pak jde najít podle obsahu, když si člověk pamatuje název aspoň jednoho souboru, případně ho má v historii - v recent odkazech.