Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airbook záloha ?

Dobrý den, koupil jsem si airbook od Macu, mám ho asi měsíc, dcera si na něm ale hrála a smazala mi tam složku s dokumenty, teď ji nemůžu nikde sehnat, je to důležité, dá se to nějak obnovit ze zálohy ? Notebook je v původním stavu tak jak jsem ho dostal, nic jsem na něj neinstaloval, používam ho jen na práci. Děkuji za odpověd.

Jabko neznám, ale obecně - ze zálohy se dá obnovit jenom to, co sis zazálohoval. Smazané soubory obvykle končí v koši, ze kterého se dají zase obnovit. Jabko snad má koš. I úplně smazané soubory (vysypaný koš) se někdy dají obnovit, pokud se mezitím na počítači nepracovalo a nepřepsaly se. Pro Windows je na to spousta programů. Pro jabko nejspíš taky. Nemají jabkožrouti nějaké svoje fórum, kde by ti určitě poradili lépe?