Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s napětím

Teď jsem se díval přes program Everest na napájecí napětí. Všechny hodnoty se mi zdají normální
až na jednu, tam kde je napsáno +12 V mě senzor ukazuje jenom 2.43, jinak ostatní naměřené napětí je stejné se vzorem. Tak se chci zeptat jestli je to problém, nebo normální.

Kdyby to byla pravda, kdyby to napětí skutečně bylo tak nízké, tak by to problém byl, ale žádný Everest, ani jiný program by o něm neinformoval, počítač by totiž vůbec nejel. Měření na desce jsou nevěrohodná a toto je krásná ukázka toho, jaké nesmysly se mohou naměřit.