Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ICQ

Dobrý den mám takový problém když jsem si dnes chtěl zapnout hry přes icq , které ještě včera šli tak mi to najednou píše aktuální nastavení zabezpečení neumožnuje na této stránce spouštět ovládací prvky activex zablokavaly jste vydavatele jednoho z těchto ovládacích prvků, nevíte někdo co to je

Oficiální ICQ klient používá jádro IE na zobrazování. Zřejmě sis přeš aktualizace nainstaloval IE10, případně sis hrál s nastavením zabezpečení IE.

Zkus občas použít tečky, otazníky - prostě věty. Není to přežitek. Ten několika řádkový výplod se špatně čte.