Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční složený PC - fatal error c000021a

čau složil jsem si počítač a nejde.všechno je dobře zapojené když vložím botovací dvd začne to načínat pak se všechny ventilátory ztlumí(jde to slyšet)a vyskočí tam fatal error.
viz. foto 5cztqw.jpg
nevíte co s tím? dik

Nadpis jak od žáka pomocné školy.
Změna předmětu, původně: nefukkčí složený pc POMOC (host)

odpoj upně CD-dvd mechaniku, zkontroluj kabely a jejich pořadí.

zkus ještě někde win98 nebo nějaký boot cd/systémový cd/ aby tam byl fdisk odstraň oddíly nech vytvořit C: popřípadě pokud máš velkej disk si ho rozděl C: D: atakdále.

pak format C: .pokud bude disk KO ti to napíše a bude to trvat dlouho,tak vyměnit.

Pak už klasika boot cd win xp.když teda nebude HDD špatný.

Jo a zkontroluj kabely. mi tuhle někdo taky radil že je mám vyrvat a znova pořádně znova zasunout.

Zkontroluj ještě pořadí bootování a zda máš kabely postupně.zkus dát HDD na SEC místo primární zásuvku na desce.