Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC ZAMRZÁ

Zdravím, teď poslední dobou když zapínám PC tak se mi velmi často stává že mi systém zamrzne rovnou při načítání windowsů tak to vždycky musim párkrát na tvrdo restartovat aby se mi to načetlo až na plochu a jakmile jsem na ploše tak můžu mít klidně PC zapnutej celej den a už mi ani jednou nezamrzne, ale prostě vždy při tom zapnutí se mi to párkrát stane tak bych se chtěl zeptat zda nevíte co stim?
Mam Windows 7.

prohlížeč událostí eventvwr.msc nezobrazuje žádné chyby z dob zamrznutí? ani nirsoft bsod viewer?

po tolika zamrznutích a restartech byl proveden úplný test disku?
příkaz: "chkntfs /c c:" - vyžaduje restart

zdroj je nějaký mimořádně shitový typ? nejde si půjčit jiný?

Kromě toho bych prohlédl kondenzátory na desce, jestli nejsou nafouknuté, nebylo by od věci vyzkoušet jiný zdroj (tohle se ale jednodušeji napíše, než udělá - většina lidí nemá k dispozici náhradní zdroj) a také to může být zoxidovanými, popř. nepružnými kontakty na disku (mezi deskou elektroniky a tělesem mechaniky).