Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mikrofonem u PC

Dobrý den, nevěděl by mi někdo pomoct s mým problémem ? Předem se omlouvám jestli jsem to dal do špatné kategorie. Koupil jsem si nový mikrofon a když do něj mluvím dostatečně blízko, aby mi druhá strana rozuměla tak mě i tak neslyší. Zkoušel jsem mikrofon i na druhém PC(notebook) a tam to šlo v pohodě. Nevím jestli vadí, že jsem to zkoušel na notebooku když mi to nefunguje na stolním PC, ale to asi ne. Jak je asi jasné tak problém je s nastavením v PC a já to neumím přenastavit.
OS: windows XP (home edition, servis pack3)
Grafická karta: NVIDIA GEFORCE GT630
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2,61GHZ
Ram: 2,00 GB
Základní deska: ASRock AliveNF5-eSATA2+
Zvuková karta: NVIDIA high definition audio
Snad to stačí jelikož nic víc ani nevím. Prosím o radu. Předem děkuji

Alebo inac - na tom PC zvuk normalne funguje? Ak ano tak si vlez do ovl.panely - zvuky, karta Zaznam, tam si vyber nech sa nahrava mikrofon, dole mas este tlacitko ze vlastnosti alebo tak nejak, tam si najdi +20dB boost a zaskrtni.

.. a mikrofon strc dozadu, predne konektory u normalnmeho PC nemusia byt zapojene alebo mozu byt zapojene blbo.