Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ikonkami na ploche

zdravím , mam problém s ikonkami resp. so stiahnutými/nainštalovanými aplikáciami/hrami/apod. na ploche. dneska som klikla na nejaký odkaz v "štarte" (myslím tam kde vypínate/reštartujete pc )a dala som ten odkaz "otvoriť v programe .. " a keď som omylom klikla "otvoriť v programe google earth" tak sa mi ten odkaz "otvoril" v google earth (samozrejme mi to neotvorilo a písalo mi to chybu) a všetky nainštalované/stiahnute hry/appky/atď v celkom PC sa mi "premenily" a všetky majú takýto "výzor" - >

[http://pc.poradna.net/file/view/13822-4idms3-jpg]

máte nejaké efektívne rady? vďaka !
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel) (mif)

Rekomprese a přeuložení obrázku. To se vážně nedalo. (mif) (mif)

četl jsem je. chtěl jsem je i vyfotit ale když máš tenhle problém tak nemůžeš otevřit skoro žadný soubor protože to spustí ten soubor který je tam ukázaný a teď zrovna tam mám malování ale skusím to sem přepsat promiňte za chyby
despoktop\Ink_fix_w7.reg nelze importovat: do registru se nepodařilo úspěšně zadat všechna data. některé klíče jsou otevřeny systémem nebo jinými procesy.
což tu větu chápu že mám otevřený internet atd.. jenže když to zavřu už to v životě neotevřu a nebudu moct ani na internetu zjistit jak to spravit

hele nechápu trochu jak to říkate moc s tím neumím tak se chci zeptat máte skype možná kdybych vám to ukázal přes sdílení obrazovky a vy kdyby ste my to vysvětlily přimo a hned řekli co mám dělat tak by my to asi víc pomohlo tak prosím jestly máte skype tak si mě přidejte pavel.nechtj.vdt