Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD pro PC k TV přijímači

ahoj, předělávám dell optiplex na připojení k TV. Bude to pc na internet a pohádky pro kluka na tv. Mám k dispozici hdd (pata už nebudu dávat i když jich má hodně) mám dva a to hitachi deskstar 160GB/7200RPM sata3 a druhý, ten je v tom PC WD800JD /80GB o velikost nejde, jen o parametry který je lepší vyhodit.

Vsetky 3,5ky brumia. Keby si mal slusny zdroj (napr. enermax pro82 s len 600otackami na vetraku pri nevytazeni) a slusny vetrak na CPU (pod 800ot) tak by si nepocul ani jedno ani druhe, ale pocul by si brum disku. A ver mi ze to je zvuk ktory proste nevydrzis a rozkopes to :-D. 2,5" nebrumia resp. 10x menej jak 3,5" (lebo maju 10x mensiu hmotnost vsetkeho aj otocnych casti apod)

K té historii- měl jsem disk i pár mega, ale to je před pár lety. jinak jsem se tedy ptal na disk, v notesu se mi taky točí 2,5palce na 72OO Ot. ale to jsem nechtěl slyšet. takže který disk ohleně hlučnosti a výkonu? nebo mám project šuplíky a dát 2,5palcový. na Výkon bude ale lepší 3,5ka.( to si myslím zdejší borci)