Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr sluchátek pro poslech dubstepu, dnb, ale i hraní her

Zdravím, prosil bych o nějaký tip pro výběr sluchátek. Dodnes jsem používal levné šmejdy za 300 kč max. a už delší dobu uvažuju o koupi lepších sluchátek okolo 2 000 Kč, ale opravdu nevím po čem přesně koukat :-| . Mám moc rád hudbu s výraznými basy typu Drum and Bass nebo Dubstep. Pokud je možné, aby byla taková sluchátka zároveň herní, tak budu jásat :-). Minimálně by měla mít nějaký mikrofon, nejlépe odnímatelný. Za každou radu bych byl moc rád.

A prosím zdržte se kritiky mého oblíbeného hudebního žánru, už jsem koukal na pár dalších dotazů o sluchátkách a objevila se tam odpověď, že dnb není hudba, a že je jedno jaká sluchátka se mají pro tento účel pořídit.

měl sem par značkovych sluchatek jako jsou top!Creative Fatal1ty Gaming Headset 700kč TOP! i KOSS SB/49 900kč slabe i Creative Aurvana Live!- největši zklamani 1300kč pryč ted budu kupovat nove protože aktualni Aurvana Live jsou na nic! přemyšlim že koupim zase Fatal1ty protože z mych testovanych jsou fatality prostě top number1 DNB je s nimi radost basy jsou naprosto fajnovy a středy paradni a vyšky taky čiste prostě top a ve hře u mě CoD2 viš naprosto přesně kde hrači chodi přemyšlim take o Sennheiser HD 449 (pry kvalita) to z duvodu že Creative Fatal1ty sice hraji basově a hračsky bezkonkurenčně ale to polstrovani na sebe drži všechen prach a děla se na nich takove bile chmiři což neni moc visualni a u zesilovače zvuku se ukroutil kabel ale až po dou letech intenzivniho použivani měl sem zaroven Creative Fatal1ty a KOSS SB/49 u fatalit sem ztratil mikrak tak sem chtěl nahradu za ně zkusil sem tedy koss a řikam když sem nepotřeboval nutně mikrak tak sem sahnul vždy po fatal1tach no když odešli oboje koupil sem Creative Aurvana Live! a ty sluchatka bych vyměnil za fatality hned a ještě bych připlatil, vubec nehraji, žadne basy vyšky přimo nesnesitelně pištěj do uši hruza děs,

pravě taky uvažuju ktere koupit a Sennheiser HD 449 vypadaji pěkně a měli by hrat taky fajn ale stojej o 1400 vic jak fatality a ty hraji nadherně tak nevim nahodou nema někdo s oběma zkušenost že?
zpět k dotazu vyber Creative Fatal1ty Gaming Headset http://www.czc.cz/creative-fatal1ty-gaming-headset /46564/produkt a budeš fakt rad