Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamerové záběry z výšky - Váš názor

Nemáte nekdo přehled, kolik vrtulník na dálkové ovl. unese?
Dostal jsem nápad, že pokud bych připevnil na vrtulníkhttp://www.alza.cz/search.htm?exps=vrtulnik#f&pg=1 &pn=2
běžný digitální foťákhttp://www.alza.cz/digitalni-foto/kompaktni/188432 98.htm#f&pg=1&pn=1&prod=1295&po=1, který by fungoval v režimu kamera, že by se dali dělat parádní filmové záběry z výšky.
Otázka je, co takový vrtulníček unese. Hmotnost kompaktu je někde kolem 200 gramů.

Dobrý den. Klasický foták na to montovat je prakticky blbost. Jednak je tezky, jednak ho nebudete mít jak ovládat, nezaostri se. Na to jsou male i HD kamery, ktery maji skvely obraz. Jinak Jestli chcete vedet jetsli to unese, neni nioc snazsiho, nez zjistit kolik vazi ten fotak a na vrtulnicek pripevnit stejne tezke zavazi a pak uvidite. Pokud se chcete podivat, nekolik videi od kamarada jsou zde taizaman , nekdy je to na letadelku, nekdy na quatroptere. Kamerku ma tuto http://digitalni-kamery.heureka.cz/gopro-hero3-whi te-edition/

Jen abych jeste doplnil, ten co tam mate, ten lehci kameru unese, ale letat bude tak 5 minut.
Preposlu kamaradovi odpovedi: nejlevnejsi reseni trochu pouzitelny venku a lita je quadcopter..
poradnej.. s poradnou batt.. kamerou... ale zas vysilacku.. nabijecku... ¨

nejschudnejsi je koupit letadlo.. moji betu1400... lepsi baterku pak.. v hradci ji koupis za 3400. komplet se vsim co modelar potrebuje.. i kdyz v smesnym zakladu

+ kamera