Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický výkon

Zdravím, po reinstalaci počítače mi začaly všechny hry neuvěřitelně lagovat. Včetně např. minecraftu.
Drivery mám povětšinou z DVD, na grafiku jsem stahoval z internetu. DirectX mám, všechno mám, nevím, proč mi to začalo teď dělat. Pomoc, prosím !! :(
FX6100 Six core 3.3ghz
MSI Radeon HD 7850 2GB OC
16GB Ram
díky

Mám pro vás oříšek. Dal jsem počítač na reklamaci a místo něj si vzal svůj starší, že si na něm zahraju to LoLko. Dal jsem ho mojí přítelkyni, která na něm lolko hraje pravidelně a nesekalo se jí nikdy. Hodil jsem ho pod stůl k sobě, což je asi metr od toho, kde byl předtím a bum. Kouše se to úplně stejně. Na jejím místě to nedělá. Zkoušel jsem jiný zdrojový kabel i jinou zásuvku... Mohl by to nějak "rušit" subwoofer? Nikdy to ale nedělal. Lidi, pomozte prosím, to je jak nějaký scifi.