Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem router do kempu

nevysílá dozadu ani moc do boku, na pokrytí takového prostoru by to mohlo být dobré. jak moc: bez vyzkoušení nezjistíš.
chceš pokrýt nějakou přilehlou budovu - venkovní anténa ti stoprocentně nedopraví signál šikmo přes zeď, tam bude obrovský útlum.
jako všichni tazatelé, i ty máš zamálo sem dát nějaký půdorysný plánek s vyšrafováním, které plochy a vnitřky budov by to mělo pokrývat co nejlíp. (a tuším, že jsi ještě mluvil o patře)
bez toho nejde tipovat, jestli jsou potřeba směrové antény, další ap, nebo ještě něco jiného.

než to z tebe páčit: podle routeru co máš, kup 1-2* panelové antěny a vyzkoušej, kde všude máš venku signál.
neověříš sice zatížení 2 notebooky a 8 mobily, ale aspoň něco.
na vnitřek budovy budeš určitě potřebovat samostatné ap - ale kde ho umístit, jak přivést signál a kam by měl přesahovat - z fotky poznat nejde.

*) u dvouanténové verze nejde vylepšit pokrytí natočním antén. technologie "mimo" totiž předpokládá, že jedna anténa vysílá a druhá přijímá, proto musí být stejným směrem.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny