Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo místa na disku C

Dobrý den,
prosím moc o pomoc, na mém PC (W XP) mi stále vyskakuje hláška že mám málo místa na disku C. Přitom tam mám celkovou velikost 37 a zbývá 265 MB což je už kritický. Mám všechno přesunuto na jiný disk, provedeno CCleaner, vyčištění disku, prostě všechno i složky zkontrolovaný. Nikde nic.
Mohl by mi někdo s tímto prosím poradit, jak dál?

No jestli si vymyzal co vymazat jde a místo se ti neuvolnilo, tak to máš zaplněné instalacemi programů a her. Odinstaluj to co nepoužíváš, případně můžeš některé věci přeinstalovat na jiný disk, tzn. odinstalovat z C: a nainstalovat na ten jiný disk.

prosím věřte mi, nemám tam zhola nic. Ani fotku ani hry, možná pár těch programů ale ty nemají dohromady ani 1 GB.
Teď jsem zakázala režim spánku což mi navýšilo na 1,47 GB ale to je stejně fur málo :.(
Jsem zoufalá nechce se mi zase platit za ajtaka, mám s nima tak blbý zkušenosti.

No něco Ti tam přibývá,tak to honem najdi nebo něco ručně smaž,265MB je hodně málo i na samotné Windows,až to zaplníš úplně,tak se to zasekne.
1/Zapni si zobrazování skrytých souborů.
2/Zkus Start-Hledat-soubory třeba nad 500MB a poslední týden.
3/zkus třeba Treesize,který ukáže velikost (i skrytých a systémových) všech složek a podsložek na disku.http://www.slunecnice.cz/tipy/treesize-free-co-vam -krade-volne-misto/