Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zmenach v BIOSu nenabehne PC

zkoušel jsem taktovat ... šlo mi to ale najednou se zacali obevovat potize ... resetoval jsem nekolikrat BIOS a kdyz jsem potom do nej sel a nastavil jine hodnoty a dal SAVE & EXIT tak se to normalně restartovalo jenze ty hodnoty zustali furt stejny a ne ktery sem tam nastavil ... ve windowsu se mi to hrozne sekalo samo se to restartovalo a když jsem sam restartoval pocitac tak mi dvakrat nenabehl a potom zase jo ....

je to celi naky podelany :.(:.(:.(
[mod]
Zmena predmetu. Na to se fakt nedalo divat. Bylo: uplně se mi sesipal počítač plss help (rh)[/mod]

Právě jsem se chystal na Noc s nabroušenou břitvou.
Ale Černé zlato je ještě horší horor.
Pánové z této poradny, vůbec se nedivím, že Vám občas tečou nervy.
Pánové z této poradny, takových dotazů je tady opravdu dost a křišťálové koule už došly.
Pánové z této poradny, navrhuji při vkládání dotazů vyplnit formulář o základní konfiguraci
počítače. O podrobnostech se určitě dohodnete.
Pánové z této poradny, tahat z každého takto informace, tak mě opravdu "pycne".

Pánové z této poradny, navrhuji při vkládání dotazů vyplnit formulář o základní konfiguraci

To je skutečně dobrý nápad a pokusím se jej trochu rozvinout:

Neregistrovaný user by musel povinně (pod sankcí neodeslání příspěvku) vyplnit kolonku, kde by uvedl operační systém a minimální údaje o konfiguraci svého PC. Podle přiloženého poučení pochopí, že čím více a podrobnějších skutečností uvede, tím má větší naději na kvalifikovanou radu. Pokud by tam napsal blbosti, svědčilo by to o simulaci jeho úmyslu se něco dozvědět a bylo by možno příspěvek bez dalšího zlikvidovat.

Pokud jde o registrované uživatele, ti by si případně mohli podle své volné úvahy zmínněou konfiguraci vetknout do svého podpisu. Nepředpokládám, že se z toho stane snobská soutěž, kdo má nejnadupanější komp.

Ty podpisy s konfigurací byly jeden čas móda na Lživě (k), tak jsem si dal

hodinky Prim Sport, tužka Versatil - tvrdost tuhy B, fotoaparát Lomo (nebo tak nějak)

Co se týče neregistrovaných, mnohokrát jsem se setkal s tím, že tazatelka nevěděla, jaká Windows má, ani jak to zjistit, o konfiguraci.
Ostatně když se někdo ptá, jak se používá tabelátor ve Wordu, konfigurace není potřeba. Asi by to lidi odradilo.