Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil SAMSUNG nebo SONY

Dobrý den nemůžu se rozhodnout jaký mobil si mam vybrat .

Konkretně bych chtěl SAMSUNG nebo SONY a to
Sony Xperia Tipo nebo Samsung S6500 Galaxy Mini II. (asi sony)

Prosím poradte mi jaký si mam vybrat.

Pište prosím vlastni zkušenosti atd.

Já měl Sony X8 a pak mini Pro a spokojenost X8 jede pořád bez chyby i když se naní na Heuréce nadává ako sviňa .Jediný mínus u obou je baterka při vyplejch kravynách jako wifi atd X8 tak 5 dní a Pro 4 dny při zaplejch a jejich používání den dva.Takže se Sony spokojenost.

Stridave zatazeno, o vikendu skorojasno. :-)

Zpocatku to byly vyborny smartphony, pak se zacali horsit a horsit a posledni dobou uz to bylo docela tragicky, no ale ted posledni model HTC One se jim povedl na jednicku.

Rozumej tragicky HTC je horsi nez Samsung, alespon co se tyka TOP modelu, ale stale lepsi nez Sony.

Redmarx to vystihnul úplně přesně :-D
Mám HTC už kvůli tomu, že Samsung si dokáže koupit každý, nechcu žít ve světě kde má každý mobil stejné značky (Apple a Samsung). Pokud od toho mobilu neočekáváš nějaké rootování, flashování atd. můžeš jít do HTC, Samsung jsou komunitní telefony.

Kupovat si HTC abych byl jiný? Mám Sensation a jiný si nepřipadám. HTC má taky každý, já sice nemám potřebu se odlišovat, ale co v okolí vyvolává reakce je spíš ZTE.
S tím, že pokud nechce rootování a tak dál bych nesouhlasil. Na HTC jsou velmi dobré ROM, já používám po vyzkoušení mnoha CyanogenMod 10 (JB 4.1.2). Verze 4.2.1 už se taky vaří celkem dlouho, ale ta, co mám já, je dá se říct bez chyb a perfektně stabilní.

ZTE na MWC připravoval velký nástup, ale vidím to na něco ve stylu Huawei, i když ZTE má co nabídnout. Už mě nebavilo motat se kolem Samsungu, proto HTC. V tazatelově cenové kategorii moc komunitních mobilů nebude. Na můj HTC Desire X, který je celkem dobrý lower-mid-end je komunita malá a ROMky prakticky žádné.

Podle me ZTE na nejakej velkej nastup nema a vubec bych je neprirovnaval k Huawei, ktery jsou minimalne o dva stupne vys. Od Samsungu bych bral Galaxy S3, od HTC model One, teda TOP modely, ktery si ale financne nemuzu dovolit. Teda prave uvazuju nad Huawei Honor 2, kterej je sice kvalitou preci jenom pod onema telefonama od Samsungu a HTC, ale porad uplne nekde jinde nez jakejkoli model od ZTE. (ZTE je proste "cina" a na jejich pozici se tlaci spousta dalsich mensich cinskych firem.)

Pár dní před vyřazením z nabídky při doprodávání skladů jsem ho tam koupil, oficiální cena byla 2100. Za tu samou cenu mi ho nabízeli i v O2, protože měli v akci LG Optimus L3 za tuhle cenu a když už jsem byl ve třetím obchodě a nikde ho neměli, tak se slitovali. Těm jsem oznámil, že se kdyžtak vrátím.
Co jsem tak koukal, tak i za 2100 to bylo s přehledem lepší, než to, co je tam kolem té ceny teď.

Ono se občas vyplatí znát pár lidí. Jednu dobu jsem měl možnost odebírat v Mironetu zboží za nákupní ceny i s přikývnutím vedení.