Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze zvýšit výkon grafické karty?

Dobrý den,

mám notebook oshiba Satellite L505-13D (8GB RAM, dvoujádro Intel Core i3 na 2,13GHz, ATI Mobility Radeon HD5145).

Mám problémy v jedné hře-normálně mi jede na střední detaily (dost obdivuhodné na tři roky stará notebook) na 30FPS, bohužel, vypadá hnusně, potřebuji tedy v ní rozjet i vyhlazování hran a tady narazím-klesnou mi FPS na 18-20. I pokud všechno ostatní nastavení snížím či vypnu, stále mám kolem 20FPS. Procesor jeden na 70%.
Lze tuto slabost grafiky nějak nahradit, např. přesměrováním výpočtů do procesoru? Přetaktovat nelze a nemá také vlastní větrák, takže by se asi přehřívala...

Za odpovědi mockrát děkuji.

(vím, že notebooky nejsou na hraní, ale prostě si chci večer lehnout do postele a zapnout si nějakou tu hru :-) )

vím, že notebooky nejsou na hraní, ale prostě si chci večer lehnout do postele a zapnout si nějakou tu hru

mas pravdu, ze ntb na hry niesu, takze od toho jednoducho ziadne finty a podobne vymysly, ake si popisal, neocakavaj. Ten ostatok je hodne blbe uvazovanie....ze hrat hry v posteli...a kludne nechas ntb, nech sa vari vo vlastnej stave, polozeny na perine ci plachte, s vacsinou vetracich otvorov zakrytych. Super.

Ked sa chces normalne hrat, kup si vykonne pc, alebo ntb. Nic ine ti nepomoze.