Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalacia Internet Exploreru 7

Mam problem nainstalovat IE7 do XP so SP2. Stale po spusteni a zvalidovani mi po dvoch sekundach instalacie ukonci instalaciu s chybovou hlaskou ze instalaciu as nepodarilo dokoncit (internet explorer installation did not complete). A ze mam restartovat system aby sa ulozili nejake zmeny ktore setup spravil a ze potom mam spustit troubleshootera. A stale sa to opakuje dookola a neviem v com moze byt chyba.

c:\documents and settings\*********\desktop\ie7-windowsxp-x86-enu.e xe
3F3E6315EFDA6316AE04640516D060ED

Jedna sa o to ze ja mam problem s Outlook Expresom, sa mi neda spustit tak preto to takto riesim reinstalaciou. Mozno bude v tom problem.

Outlook express mi pri spusteni pise takuto chybu:

Outlook express could not be started. The application was unable to open the Outlook Express message store. Your computer may be out of memmory or your disk is full. Contact microsoft support for further assistance.

Dalsia hlaska:

Outlook express could not be started because MSOE.DLL could not be initialized. Outlook Express may be not installed correctly.

Skusal som odinstalova a znovu nainstalovat OE, ale nic.

Konfiguracia PC:
P4 HT EE 3.2, 1GB RAM, 1x160GB a 1x320GB HDD, XP Pro SP2 Eng legalny

The application was unable to open the Outlook Express message store

Jen námět:
Zkus vytvořit účet nového uživatele s plnými právy. Předpokládám, že "zdravý" Outlook Express by si měl pro toho uživatele vytvořit i nové úložiště zpráv. Odhlas se a přihlas se jako ten nový uživatel. Půjde OE spustit tomu novému uživateli? Pokud ano, tak bych hledala problém u špatně nastavného či poškozeného úložiště zpráv u původního uživatele, tj. u Tebe.
(Nemyslím, že to pomůže, ale zkus to...)