Já jsem si to trochu vyladil jinak, možná špatně, vážím si každé rady, ale mě to na stolním PC chodí jak švýcarské hodinky.
Mám origo CD Win XP Pro SP2
V nLite jsem jej upravil, vysekal mnoho prý něčeho zbytečnoho, WMI atd... Ani to z hlavy neznám zpaměti.
Ta místa, která byla zranitelná, a prý jich mělo být mnoho, jsem uzavřel, něco určitě i zůstalo, neaktualizuji a systém mám i po několika letech stále svižný.
Samozřejmě se stane, že ze zvědavosti jsem někam zabloudil a antivir (snad) pomohl, někdy jsem něco testoval, pro někoho a systém se zpomalil, nešlo to vrátit zpět, ale i když jsem to zkoušel bez mé úpravy v době, kdy nebyl SP3, tak se to zachovalo stejně. Mám udělanou zálohu disku C a když dojde na nejhorší, tak do 10 minut jsem tam, kde jsem byl. Ale nejsem odborník, mám svou práci kde trčím i od rána do večera a počítače mě dávají jakousi radost.... Bavím se tím, i když musím někoho občas požádat o radu a jsem za ni rád a udržuji si tím také mozek v nějakém tempu:DDD