Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zavřením víka notebook HP

Ahoj už asi 3.den mám problém se zavíráním víka u notebooku - v možnostech napájení mám všude nastavené režimy spánku, ale najednou když víko zavřu, notebook stále hučí akoroát zčerná obrazovka a když víko otevřu, nelze notebook zpět oživit a musím ho tvrdě vypnout, jiná možnost není. Podle mě se jedná čistě o princip zavření víka ve stavu, kdy notebook běží, např. při vypnutí počítače, když víko zavřu v průběhu vypínání, tak se notebook nevypne. Je pravda, že se to dá vyřešit tak, že budu nechávat víko pořád otevřený, ale to mě nepřijde jako dobré řešení. Podle antiviru vir nemám, ačkoliv těmhle programům vůbec nevěřím, takže bych uvítal nějakou radu. Díky

Dej Ovladací panely - Možnosti napajení - Vlevo nahoře je Nastavení pro zavření víka .

Tam si vyber co ti vyhovuje..

Pokud chces nastavit vic do detailů komplet tak:

Ovládací panely - Možnost napájení - A jak máš tam dva profily ---Rovnováha čí Vysoký výkon--- tak u toho změnit nastavení schématu - a dole změnit pokročile nastavení napájení a tam budeš mit vše komplet, tak si to projed..

Dej vedet jestli to pomohlo..

Co se tyce antiviru, pokud máš nejakej ESET, Norton ci Avast apod, odinstaluj, a nainstaluj si Windows Defender..

Dále pokud používáš nejaky vylepšovací programky (brzdy) jako jsou Advanced System Care, TuneUp apod, tak okamzite s tím pryc...

Ve spravci uloh ---Po spustění--- zakaz veškeré úlohy které tam más, aspon ty ktere nevyuzivas nebo jen zridka...

Dále, pořadné ovladače od NT HP stáhneš na ofiko stránkach : support-drivers.html

Pokud pomohlo, dej vedet jak si dopadl...