Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat nový andrioid

Dobrý den chci si koupit mobil z roku 2011 celkem dost dobry puvodní cena byla kolem 10 000kč
Ted stojí asi 3300kč

Displej ultra amoled 6,7 milionu barev
cpu 1 ghz
ram 512mb
pamět mobilu 150 mb

android 2.něco

a chtěl bych se zeptat jestli by tam šel dat android 4.0 (podle mě by hw mohlo stačit sony xperia tipo je slabší a má ho.)

Chtěl bych vědět postup instalace + kde se dá stáhnout android 4.0 (4.0 Ice Cream Sandwich)

Díky za rady
ps : mobil je lg optimus sol

Ale, ale, starsi ICS jede pouzitelne i na slabsich strojich, viz napr. HTC Desire C, bezici na starem MSM72...(S1) s Adreno 200, zalezi jak si vyrobce pohraje s optimalizaci systemu pro urcity model founu. Samozrejme neni duvod pokouset se nacpat neoficialni novejsi Android tam kde stary puvodni slape jak hodinky.

on telefon neni len CPU a RAM ale trebars aj display, tlacitka, nejake tie vodive cesty na plosaku, reproduktor, sluchatko, USB konektor (ktory moze byt zapojeny inac), a este X nejakych chipov na doske. Mas pocit ze to je jedno? Neni.

Co sa tyka rozdielu novy vs stary, v starom je napr. podpora flash. V novom tusim neni takze je este horsi :-D