Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomuze nova deska s lepsi pameti?

Ahoj.Mam novou grafiku GTX 650Ti ale mam ji porad uz na starsi desce asus m4a77d spolu s DDR2 667Mhz 2x2Gb.
Pomuze nejak koupe novejsi desky spolu s 4GB DDR3?Nebudu taktovat nebo tak neco takze by stacila uplne obycejna deska s jednou pameti 4GB.

Pokud to osadis stejnym procesorem, stejnou grafickou kartou atd. a nebudes pretaktovavat, tak vliv na vykon bude minimalni. Ja teda vubec neznam AMDecka, tak nevim jakej rozdil udela pouzita cipova sada, ale moc to asi nebude. Kdybys porovnaval levnou a drahou desku se stejnym cipem, tak tam je vliv na vykon ~0. Proste ten duvod ke koupi lepsi desky je hlavne v stabilite, ze ti to nebude padat a ve vydrzi, ze se ti to za rok neodpali.