Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Servant Salamander 2.5 RC2

jak upozornila jasnapaka, už je ke stažení download.html salám commander 2.5 rc2.
jsem líný číst seznam pro mě nepodstatných změn, přibyla tam anglická nápověda, očekávané přejmenování bude až ve verzi rc3.
pro neznalé: je to správce souborů který je hezčí než tc.
pro ty kteří používají jen cracklé verze obou sw: své názory si laskavě nechte pro sebe.

loading...

vzhledem je myšleno vše - nevypadá jak odporná 16bit aplikace, líp se ovládá, nemusím ho prakticky nastavovat ať se stane použitelným, umí f3, je levnější.
další detaily jako lepší práce na síti, menší potíže při nedostupných discích už jsou spíš mojí osobní preferencí a pobídkou k flameware, než že by to zdejší uživatelé ocenili. jejich chyba.
(kdo to chcete slyšet: tc má třeba zajímavé interní proměnné které jdou použít i při jeho spuštění, ale smyslem příspěvku fak bylo upozornit na novou verzi saláma, na další flame už kašlu.)

Viz párově použitá antonyma: blondýna-bruneta, nikoli tedy blondýnka-brunetka.

Blondýna nezní tak pejorativně jako blondýnka, které jsou dle převládajícího názoru poněkud tupější a jsou proto objektem hrubých, sexistických a vulgárních, ale nádherných anekdot.

Když však o tom přemýšlím, u toho sexu intelekt zas nehraje až tak prvořadou roli, např. při orálu v rámci 69 se dost špatně řeší problematika existencionalismu v díle J.P. Sartra, a když na to náhodou přijde řeč, jsou problémy s výslovností zejména cizích jmen.

A my konzervativní stále používáme starý dobrý FAR a vůbec nechápeme jak se někdo může rozplývat nad TC, který sám neumí prohlédnou soubor, natož ho třeba hexadecimálně editovat, případně kopírovat sloupcové bloky textu s použitím libovolně definovaných maker :-D:-D:-D

A čo tak uspokojiť sa tvrdením, že každý ostane pri tom svojom? Ja som používateľ TC a nedám naň dopustiť. Salamender nemusí byť zlý, ale asi by som si naň nezvykol. Tiež si budem ťažko zvykať na Krusader v Linuxe. Okrem toho mrzí ma, že pre Windows je tak málo open source programov v porovnaní s Linuxom. V Linuxe je commanderov požehnane na vysokej úrovni a open source. Vo Windows sa tlčú len používatelia TC a SS. A o open source variante som ani nepočul. Toť môj názor, ktorý si nenechám pre seba.