Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Servant Salamander 2.5 RC2

jak upozornila jasnapaka, už je ke stažení download.html salám commander 2.5 rc2.
jsem líný číst seznam pro mě nepodstatných změn, přibyla tam anglická nápověda, očekávané přejmenování bude až ve verzi rc3.
pro neznalé: je to správce souborů který je hezčí než tc.
pro ty kteří používají jen cracklé verze obou sw: své názory si laskavě nechte pro sebe.

A čo tak uspokojiť sa tvrdením, že každý ostane pri tom svojom? Ja som používateľ TC a nedám naň dopustiť. Salamender nemusí byť zlý, ale asi by som si naň nezvykol. Tiež si budem ťažko zvykať na Krusader v Linuxe. Okrem toho mrzí ma, že pre Windows je tak málo open source programov v porovnaní s Linuxom. V Linuxe je commanderov požehnane na vysokej úrovni a open source. Vo Windows sa tlčú len používatelia TC a SS. A o open source variante som ani nepočul. Toť môj názor, ktorý si nenechám pre seba.