Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor bez pc

Zdravim, chtel bych se zeptat na monitor.

cena: do 5 tisic
typ: LED

Chci ho pouzivat jak na hry tak na praci popripade filmy. PC si budu kupovat zhruba za mesic - monitor zatim vyuziji u Notebooku.

Nejake tipy? Nebo mam pockat az budu mit vybranou sestavu a podle toho vybrat monitor?

Dekuji

Popravdě řečeno ta kalibrace ,respektivě nastavení podle ní stojí za ho... když jsem to nastavil podle ní tak obraz byl tmavej jak prase takže nepoužitelnej,hlavně že to sedělo podle sondy.:-)Značku jsem taky neznal když jsem ho kupoval ,ale chtěl jsem něco na hry a tenhle mě všude doporučovali,předtím jsem měl LG.Za tu cenu je to všechno + - na stejný ůrovni pokud si ovšem nepřipatíš(viz odkaz nahoře ten je fakt pecka:-D)Jinak to kalibrovat nepotřebuje pokuď nejseš šťoural ,mám to nastavený na standart a obraz perfektní .:-)

Jestli je dobrej na hry to nevím ,ale pokuď máš prachy tak vem ten Dell mě se víc jak 4500 dávat nechtělo.:-)Jinak lepší obraz stejně nepoznáš, max má lepší pozorovací ůhly pokuď koukáš z boku.:-)Jediné co mě u toho BenQ vadí je jak při ůplné černé prosvítaj strany, ale tím trpí většina monitorů.:-)