Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir: policie čr

""""Zdravím. Při koukání na videí na youtube mi najednou vyskocilo okno, kde je napsano ze mi policie cr zablokovala pc a musim zaplatit nejake penize paysafekartou. Da se s tim neco delat?""""

""""račte se zeptat v některém z témat, kde se tenhle vir řeší - je jich tu opravdu mnoho a není třeba zakládat další (Kurt)""""

Ano vím že sou tu témata ale nikde to není s win8 kde není předinstalovaný nouzový režim. proto si nevím rady.

Keďže je takmer nemožné spustiť safe mode na Win8, potom ostáva stiahnúť a vypáliť záchranné CD na nezavírenom počítači. Toto cd následne vložiť a nabootovať z neho v nakazenom pc a liečiť...

Jak ESET tak AVG a dokonce i Kaspersky nabizeji rescueCD zadarmo. Po cisteni jeste projet stroj programem RougeKiller a melo by se podarit.