Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD klíče

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,kde se podle vás dají nejlevněji sehnat cd klíče? slyšel jsem,že je to nejlevnější ze zahraničí...Pokud znáte třeba nějaké takové obhcody budu rád za odkazy :) Myslím,že dobrým příkaldem je www.key4you.cz - cd klíče v češtině! a za bezkonkureční cenu v česku...kde ty klíče berou? Děkuji :)

Já nakupuji na mmoboost.cz
key4you.cz jsem zkusil jen jednou. Narazil jsem zrovna na dobu (rozptyl cca 6 hodin), kdy nefungovaly platby přes GoPay (na paypal jsem nechtěl kartu registrovat).
Takže jsem tam nenakoupil a vrátil se k mmoboostu.

Na mmoboostu jsem koupil už asi 30 her a jsem spokojen. Ceny dobré, na facebooku pořád nějaké akce, rozdávají CD-Klíče, dávají Reward Pointy nejrychlejším, atp...

Právě já nad tom přemýšlel,dá se natom celkem slušně vydělat...Dejme tomu např. takové Simcity 5 - v polsku za 100 zloty což je asi 600 Kč...Jenže,myslíte že když ten key koupíte v polsku a vlížite ho v česku do originu,tak že vám tam pošlape čeština?

Pokud prodejce prodává hru s označením CZ titulky, nebo CZ dabing, pak ano. Pokud ji prodává jako PL verzi, tak pravděpodobně ne. Tam pak záleží na výrobci hry, zda je hra lokalizovaná do více jazyků.

Problém je spíš s hrami, které jsou označená třeba jako RU (Rusko) a k jejich aktivaci je třeba změnit svou IP na Ruskou. Tam pak může být možné, že Vám steam hru zablokuje.
Ale to prodejce, pokud se jedná o nějakou hru, čitelně píše a tak už je to jen na vlastní nebezpečí (proto také tak levné ceny).

Berte do uvahy to,ze tieto menovane online "obchody" ponukaju v podstate piratske produkty,ktorych pouzivanie nieje legalne a priamo porusuje licencne zmluvy originalnych softwarovych produktov,nelegalne licencne kluce sa daju ziskat na internete zdarma......

Některé produkty ano, většina jsou ale normálně koupené hry od distributorů, které následně jako normální prodejce prodává zde.
Hry typu "změň IP na ruskou, abys mohl účet aktivovat" bych si nekoupil. Ale třeba Diablo 3, StarCraft 2 jako normální EU verzi jsem si u nich koupil už 7x a vše je v pořádku.
Tak zase nemusíte dělat rozruch, že je to podvod, když není.
Nevím jak key4you.cz, ale mmoboost je v pořádku, nakupuji tam už několik let a nakupují tam i všichni, kteří se odemně o něm dozvěděli.

Myslis ze je normalne,aby niekto predaval za ceny niekolkonasobne nizsie ako stoji originalny retail produkt ? Myslis ze je v poriadku aby sa predavali produkty,u ktorych je nutne obchadzat default nastavenia aby produkt fungoval ? Pokial taketo nieco povazujes za normalne,tak sorry,asi som potom blbec ja.....

Ano to také, myslím že jsem to tu i psal.
Toto ale prodejce na stránkách píše, takže si to kupující bere na vlastní nebezpečí.

Neříkám, že všechny hry jsou prodávány legálně, ale i takové hry tam jsou.
Já osobně jakožto hráč hledím popravdě na cenu. K čemu mi je kupovat si drahou krabicovku, když krabici nepotřebuju a můžu mít jen CD klíč o pár stovek levněji?
A nesnažte se mi namluvit, že jste svatí. Dneska je všechno kurevsky drahé a každý ušetřená koruna se počítá.
Já takové hry, které jsou prodávány jen v jednom regionu nekupuji, kupuji si hry, které jsou určeny pro EU, tam už problém nevidím a pokud ušetřím 100 Korun od krabicové verze, pak jsem spokojen. Ostatní hry, které jsou prodávány až nápadně moc levně já nehraji a ani bych si je nekoupil.

Tím chci říct, že ten obchod je prostě obchod, jde mu o zisk, ale není to podvod. Hru dostanete, pokud je určena pro EU trh a nebo je to prostě normální hra, tak se není čeho bát. Pokud je omezena a existuje možnost zablokování, tak to výrobce u hry uvádí a je jen na zákaznikovi, zda si ji koupí ;)

Ako teraz to neber ako utok na teba alebo co ale ja zas povazujem padle na hlavu keby som mal zaplatit za nieco co pri strate nejakeho konta zrazu zmizne. T.j. cely ten steam system. Stejne je to s amazon books (zrusis konto prides o vsetky KUPENE knihy!), ja by som do takeho systemu nedal ani pol centu. Ked si nieco kupujem tak to chcem mat instalovatelne a spustitelne naveky nezavisle na nejakych uctoch, a hlavne aj offline (ktovie kedy vsetky cinske routre skapu a nebude internet :D). Preto si kupujem vyhradne original media (ale kedze uz som stary tak poslednych 5rokov nic :D)

Pravda to sice je, a krutá. Myslím si ale, že kdyby se tohle stalo např. na Steamu, dalo by se to dobře řešit. Podpora tam je a takovéto fiasko je může dost zahambit, pochybuji že to budou riskovat. Pokud jsou alespoň solidní jako Apple, za ztracené produkty jim alespoň vrátí peníze.

No jo, to máš pravdu. Ale jak to dělat, když naprostá většina současných her je navázána na nějakou formu digitální distribuce (Steam, Origin, GameFly..)?

Spoléhám na to (s vysokou pravděpodobností), že Steam přežije. A pokud by měl skončit, že uvolní pro majitelé klíčů nějaké patche, které vazbu na Steam (tedy steamworks ochranu) zruší. Něco podobného jako onehdá Adobe s CS2. Snad nedojde k tomu, že by lidi hromadně museli na legálně pořízené hry shánět cracky.

Nemám (to bych potřeboval pomalu další terabajt) a Steam je ani nevede. Stahuješ hru ve stavu, kdy je už prakticky nainstalovaná (tedy stahované soubory se rovnou ukládají do příslušných adresářů).

Jinak, nástroji Steamu se dá kterákoliv hra zazálohovat (třeba při instalaci na jiný PC není třeba stahovat hru znova) do nějakého archivu, také to nepoužívám.

Cracknutých her ze Steamu jsou warezboardy plné.

Aha takto. No teď se hodně dávají ke grafikám a procesorům hry.
Netuším zda přeprodej porušuje nějaká pravidla, ale za todle ti nikdo hru nezablokuje, protože nemá jak zjistit, že nejsi majitel toho AMD produktu.
Takhle jsem třeba já prodal na Aukru licenci na AVG Internet Security, kterou jsem dostal k ASUS Desce zdarma...

Edit -> Oni prostě od někoho ten kupon levně nakoupili a nebo ho prostě dostali když si něco kupovali od AMD. Tak proč to neprodat? Produkt koupili, hra je jejich a výrobce té AMD věci už neřeší kdo tu hru aktivuje.