Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zástupci .lnk

Prosím o radu....nějak se mi povedlo všechny zástupce dát do tohoto typu souboru .lnk zkoušel jsem všechny možné rad a i stahování REG ale neúspěšně prosím moc o radu, potřebuju dodělt svojí práci
...Děkuji

nějak se mi povedlo všechny zástupce dát do tohoto typu souboru .lnk

to je správně. zástupci jsou soubory .lnk a nedělá se s nimi nic.
uživatelé ovšem trpí obsesí zástupcům (.lnk) a programům (.exe) nastavovat, čím by se tyto samospouštěcí typy měly otevírat - a tím to poserou.

pak nezbývá než obnovit asociace naimportováním staženého opravného .reg souboru (pro .lnk, případně .exe)