Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční MMS

Zdravím všechny s prosbou o radu. Mám telefon Samsung Galaxy W a když mi někdo pošle MMS tak mi to v konverzaci u té dotyčné osoby píše Stahování, velikost souboru a platnost ale nikdy mi ta MMS nedojde. Pak mi jen od operátora dojde zpráva že mám nepřijatou MMS a ať si ji vyzvednu na těch stránkách jejich. MMS bych nastevené mít měl tak nevím čím by to mohlo být. Telefon je zakoupen od O2 a mám v něm sim T-Mobile. Děkuji za jakoukoli odpověď

Zkontroluj si nazvy a nastaveni pristupovych bodu, mel by byt jako vychozi T-Mobile CZ, dale T-Mobile MMS, je li tam neco jineho, tak to smaz, nebo nastav to co jsem psal jako vychozi. Pripadne na webu TMO si pohledej samokonfiguracni smsky primo pro dany model Samsungu, odesli a nastav jako vychozi. Ze mas aktivni datove prenosy na to se doufam nemusim ptat.