Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black screen

Mám urgentní dotaz! Po načtení mého profilu na Win7 se mi objevila černá obrazovka... Není tam tapeta panely nic, jediné co funguje je ctrl alt delete... Poradí mi někdo prosím?

Nefunguje ani obnovení systému na předchozí bod obnovení...
Myslím že mi někdo ten win ukradl...Pokud je to pravda tak s tím
Bude asi souviset i to že mi AVG jeden takový vir hlásil...Taky sem ho smazal tak nevím :/