
Black screen
Mám urgentní dotaz! Po načtení mého profilu na Win7 se mi objevila černá obrazovka... Není tam tapeta panely nic, jediné co funguje je ctrl alt delete... Poradí mi někdo prosím?
Mám urgentní dotaz! Po načtení mého profilu na Win7 se mi objevila černá obrazovka... Není tam tapeta panely nic, jediné co funguje je ctrl alt delete... Poradí mi někdo prosím?
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Je problém spustiť správcu úloh a pozrieť sa na záložku procesy?
Beží tam proces explorer.exe ?
Ak áno, ukonči ten process (explorer.exe)
Potom -Súbor - Nová úloha (Spustiť) - napísať tam explorer.exe - OK...
nic takového tam neběží a když to chci spustit tak reaguje zvýšením využití procesz z 0% na 1-11%
Když neběží explorer.exe, tak ho spusti. (Návod som dal vyššie).
Nefunguje ani obnovení systému na předchozí bod obnovení...
Myslím že mi někdo ten win ukradl...Pokud je to pravda tak s tím
Bude asi souviset i to že mi AVG jeden takový vir hlásil...Taky sem ho smazal tak nevím :/
nikto ti nic neukradl. Spust proces explorer.exe a budes mat plochu. Alebo nainstaluj Windows nanovo (na notebooku pomocou vstavanej obnovy na vyrobny stav). Data mas dufam zalohovane mimo ten PC
Plochu nemám :D
Mě se akorát načetla složka s dokumenty a to je všechno pořád bez tapety pořád bez panelů,ikon...
Tak si dokumenty vykopiruj na externy disk a preinstaluj/obnov Windows.
Najprv mozes este skusit mackat pri starte F8 a nudzovy rezim. nabehne? Alebo F8 a poslednu znamu konfiguraci. Alebo sa v nudzaku prihlasit ako administrator a vytvorit si noveho pouzivatela a skusit sa prihlasit na neho
dobře už se to načetlo... Co dál?