Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem překousaný kabel

Dobrý den, mé morče mi už poněkolikáté překousalo kabel od klávesnice k počítači. Chtěla bych se zeptat, jak tomu lze zabránit? Neexistuje nějaký chránič na kabely? Děkuji

Já si stále říkám, proč ti lidé nechovají doma místo morčat něco užitečného (třeba prase).
Když to pak skolí elektrika, tak se to dá zužitkovat.

Vtip: Studenti na koleji: "Budeme chovat prase." Kolega: "A co ten smrad?" První ho konejší: "Však ono si zvykne."