Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem překousaný kabel

Dobrý den, mé morče mi už poněkolikáté překousalo kabel od klávesnice k počítači. Chtěla bych se zeptat, jak tomu lze zabránit? Neexistuje nějaký chránič na kabely? Děkuji

Jednou se dočkáš svítícího morčete. Nachystej si kameru! Na YouTube budeš jednička.

ti řeknu že svítícího hlodavce činčilu už sme doma měli, my je občas pustíme ven a tenkrát na ně přišlo jaro a samička vochcala kabely a ten sameček/co už není- si kousnul do přívodu pc.nikdo to neviděl ale evidentně to ten kabel bolelo tok mu namlátil.holt to je všecko příbuzný s myšima...

To mně připomnělo pár vět ze stařičkého čísla časopisu Sdělovací technika, které si pamatuji téměř doslova: "Až přítomnost neotřelého zápachu vedla k nálezu myši uvnitř přístroje. Nebohý hlodavec nebyl zřejmě dostatečně informován, neboť až příliš nevšímavě prošel kolem sběrnice 220V..."

Já si stále říkám, proč ti lidé nechovají doma místo morčat něco užitečného (třeba prase).
Když to pak skolí elektrika, tak se to dá zužitkovat.

Vtip: Studenti na koleji: "Budeme chovat prase." Kolega: "A co ten smrad?" První ho konejší: "Však ono si zvykne."