Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jiné zapojení F_USB a F_AUDIO než jsem dosud znal, poradíte?

Zdravím,
už jsem se o tom bavil s M-Polem, ale taky si není 100% jist, tak se zeptám veřejně.

Dostal se mi do rukou starší PC, který jsem následně upgradoval.
Zůstala mi tu ale stará case a její zapojení F_USB a F_AUDIO je jiné, než jsem dosud znal a nevím co kam strčit.

Pro ilustraci jsem nafotil 2 fotky a jelikož byly konektory rozmazané (foťák nezaostřil), tak jsem tam dopsal co je na nich napsáno.
Potřeboval bych říct co kam strčit a jakou stranou, aby bylo vše v pořádku.
Nechci riskovat "hokus, pokus" zastrčení a spíš potřebuji 100% přesnou radu.

Fotka USB: sam8024.jpg
Fotka AUDIO: sam8023.jpg

Děkuji moc za pomoc.

Mas to predsa nakreslene v navode. USB V+ je VCC. USB D- a D+ je snad uz jasne to inac ani strcit nejde. GND zapojis len do jedneho "Ground", je uplne jedno do ktoreho z tych dvoch.

Audio mas dementne zapojene na doske a ne na bedni. Navyse ta bedna ma zrejme AC97 a ne HDAudio panel.
Mikrofon mozes zapojit Mic-L a Ground, MIC Bias ide na Mic-R.
A aktivny drat z kazdeho z "S-L" a "S-R" zapojis na headphones L a R. Ten druhy drat z S-R a S-L by si zapajat nemal ptz bedna nema sense.

Děkuji za odpověď.
Já jsem z nových case zvyklí na klasické [::::.] konektory a tyto rozdělené mě rozhodili.

V případě špatného zapojení a provedení zkoušky funkčnosti, může dojít k nějakému zkratu, kterého bych se měl být? :)

Díky

No myslím, že to mám správně, tak nějak jsem to tušil, ale radši se zeptám, než abych to udělal špatně.
Každopádně děkuji, zase jsem se něco přiučil.