Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakovací okna s reklamou

Zdravím,
asi před týdnem mi v prohlížeči (Firefox 21.0) začaly vyskakovat okna s reklamami. Objevují se v dolním levém rohu na každé nebo každé druhé stránce či záložce a začíná to být poměrně otravné. Nemyslím, že je to úplně normální =). Antivir nic nenašel.
Považuju se spíš za lajka, tak na mě prosím nechrlte moc odborných pojmů.
Předem díky za všechny rady.

Ahoj, mám stejný problém.
Používám Internet explorer 11 a Win8.1

Vyskakují mi okna od "Ads by power gaming" někdy se mi také označují na webech slova.

Právě jsem spustil Windows defender a všechny věci z karantény odstranil, Spustil Ccleaner vše jsem vyčistil. Vymazal veškeré cookies jak v Ccleaneru tak v prohlížeci. Obnovil jsem celý prohližeč. Zkontroloval jsem nainstalované programy "seřadil dle data" a nenašel jsem nic nežádoucího.

Prosím, co mám ještě vyzkoušet? Děkuji

Používám Internet explorer 11

dlouhá, dlouhá léta jsem nevidel nikoho používat Internet explorer, tedy krome potreb pracovních na firemních počítačích a pro účely práce na dementních státnich webech skorumpované státni správy, kde weby vyžadují ActiveX elementy

pošli své oznámení o používaní Internet Explorer-u na Microsoft, určite te navštíví nejakej pracovník marketingu a udelá s tebou interview a možná dostaneš bonus, doživotní bezplatnou licenci na všechny produkty Microsoft-u, jaké jen budou

.... :puff:

Jak napíšu do googlu něco tak mi to první hodí reklamu s vyhledaným výsledkem od ads power gaming, pod tím pak google výsledky.

To je normální chování Gouglího. Na co si vlastně stěžuješ?
Že preferuje ve vyhledávání placenou reklamu? Nepoužívej ho, zkus jiný vyhledávač.

Takže jemu ta reklama vyskakuje v popup (jak píše v nadpisu), anebo píše o reklamě ve výsledcích vyhledávání? A nic jsem nepsal o tom, že bych měl někde nějakou reklamu nebo viry.

Ja neviem co mu kde vyskakuje alebo nevyskakuje, ale netvrdil by som ze to je normalni, kym sa jasne nevymackne ze co mysli. Existuju viry ktore menia DNS, a potom by siel cez ine kdejake proxy ktore tam drbu reklamu apod. Dokial sa nevymackne jasne co mysli tak sa na to neda odpovedat.

Jsem taky zvědavý, jestli sem dá ten log z AdwCleaneru, jak po něm chtěl brtník.
AdwCleaneru dost věřím a nějak se mi to jeho (RoxynCZ) tvrzení, že nic nepomohlo, nepozdává.

V Internet Exploreru si zkontroluj, jaké v něm máš nainstalované doplňky (neznámé odinstaluj).