Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NO SIGNAL-PC SE NEROZBEHNE

Zdravim, dnes jsem koupil novy zdroj a zakladni desku, ale problem je v tom, ze se neobjevi obraz. Nove komponenty jsou zdroj: OCZ 500W a z. deska: MSI G41M-P33 COMBO grafika v pc je GIGABYTE GEFORCE GTX550 TI. Predem dekuji za odpovedi. P.S.:Omluvte absenci interpunkce, jsem nucen psat na xboxu 360

A ja mam odkial vediet ci si to udelal dobre? Mas navod k doske tam mas nakreslene kam sa strka speaker. A aj kde je powerbutton ten spojis trebars pinzetou na chvilu.
Ak to nepipa tak potom je problem s jednym z komponentov ktory tam mas. T.j. mas tam mat len zdroj, doska, CPU a jedno z nich je vadne. Alebo je blbo strcene dodatocne napajanie.
Skusit clear CMOS na tom stole (zroj uplne vypnuty vypinacom a vyber knoflikbaterku na 5minut), ked to nepomoze a ani nic nepipa tak vyber CPu a skontroluj nozicky ak to ma nozicky, a ci bol v doske spravne orientovany.