Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVidia driver ?

Zdravím, mám problém s driverom :) ide o grafiku nVidia GeForce GT635 2GB,
[zaE22Pe.png]
Ako môžete vidieť na tomto obrázku chýba mi tam nastavenie obrazu, čiže veci ako jas, gamma, atď. Na integrovanej grafike mi to ide v pohode nastaviť ale problém je v tom, že hry hrám na nVidii takže si nemôžem nastaviť grafiku v tej hre, napr. nevidím protihráča v čiernych miestach mapy atď. :) Ďakujem za rady
+ Mám najnovší driver

Keby si si tam precital aj sekciu "supported products" a v nej naspodku

Notebooks supporting Hybrid Power technology with Intel chipsets are not supported (NVIDIA Optimus technology is supported).

tak by si vedel ze ten ovladac neni pre teba.
Skus ovladac z webu lenovo a uvidis ci je nastavenie gama v nom.