Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nainstalovat OS

zdravim mam sestavu bez os a kdzž ji chci instalovat tak mi to ukazuje
Disk 0 oddíl 2 55.9 GB 55.8 GB dynamický
Disk 1 oddíl 2 84.0 MB 70.0 MB systém
Disk 1 Oddíl 3: HDD 465.7 GB 414.1 GB dynamický
Disk 1 svazek HDD 465.7 GB 414.1 GB dynamický

nevím co stím mám dělat,ty poslední tři složky nejdou formátovat,poradí někdo dík
Změna dementního předmětu, původně: Dortík.... (karel)

Tedy..., no tedy...vymyslet název vlákna: "Dortík...." v počítačové poradně v sekci "Operační systémy", to muselo dát námahu.
Tady se snad dá poradit jediné, a to, pozvat si někoho, kdo už nějaký operační systém někdy instaloval. Jinak HW konfigurace i os je dobře utajen.

Dotaz neni, len nejake info.
Nechces sa vratit na uvodnu stranku:
add
a precitat si pravidla?

Mas problem na mobile, notebooku, tablete, PC, automatickej pracke..
Co chces instalovat Linux, MacOS, Windows, Android ...

Chces na tom disku zachranovat nejake data, alebo nie.

Ludia tu radia zadarmo a na ukor vlastneho casu. Tak aspon napisat zrozumitelny dotaz, by sa patrilo.