Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika PC odchází?

Hoy, poslední dobou mám takovej problém.. nevím, jestli mi odchází grafika PC, ale problikává mi kurzor, grafický možnosti W7 nefungujou správně atp.. (přesouvání okna se nezobrazuje hned, nejdou animace w7)

Barvy obrazu jsou v pořádku..

Pro chod systému používám HD graphics 3000
pro gry GeForce GT540M (ta asi pro W7 přepnout nepude.. hodně se zahřívá..)

možná je problém jen někde ve W7

Díky za každou odpověď ;)

Skus ist na stranky vyrobcu notebooku a najdi si tam pre tvoj model notebooku ovladace (drivers) a skus preinstalovat ovladac grafiky.
Druha vec chod do pravy klik na plochu a tam kdesi moznosti a tam sa da vybrat motiv zobrazenia plochy, vyber nejaky standardny motiv. Nejaka zmena?

No a ktore presne odkial presne ovladace si tahal?
Inac ked nic nepomoze tak si odzalohuj svoje data na nejaky externy disk a pust tam vstavanu obnovu Win na vyrobny stav (viz navod - hladas restore alebo recovery macka sa nejaka klavesa pri starte). Ak to nepomoze tak je v haji HW.

Takahl jsem ze stránek asusu na NTB K53SV ale to jsem tahal asi před půl rokem když jsem reinstalloval windows, to jsem si uložil na externí disk.. tak jsem to zkusil nainstalovat z external HDD ale ani to nepomohlo..

(Myslím, že se mačká na tomhle ntb ESC)..

ovšem dost často jsem tenhle noťas tahal s teplotama nad 90°.. tak se bojim, aby to ta grafická ještě vůbec přežila...

Reinstaloval jsem protože už byl klasicky strašně zasekanej a potřeboval to, zezálohoval jsem si jen soubory a stáhnul všechny ovladače, po reinstallu šlapalo všechno jak má, tyhle problémy mám tak půl měsíce ;)

Asi nechapes. Notebooky maju vstavanu zalohu celeho windows s ovladacmi (resp. celeho C:) od vyrobcu, staci to aktivovat pri starte notebooku, viz navod. Len ak si notebook kupil s predinstalovanym Windows samozrejme, ak ne tak to nemas.
Preinstaluj ich znova nacisto alebo urob tu obnovu ci sa neico zmeni. Ak ne tak je to HW problem

Hele pokud jde o hry mám všechno nastavené na GeForce.. na HD 3000 mám opravdu jen WIN.. ale k věci teda.. utáhne to normálně Mafii II na plno, BF 3 naplno, NFS Most Wanted 2012 na plno okolo 45 FPS... ;) takže GeForce opravdu výkonná... (používám ale poslední dobou chladící podložku... zvyšuje FPS asi o 10 a NTB neleze do takových teplot jako před tím..

Každopádně K53SV se už neprodává.. mám ho druhým rokem.. takže pokud ho někde sehnat tak jedině neoficiálně nebo někde na E-bazaru ;) taky je Asusu K53SV několik druhů.. liší se hlavně procesorem.. a pokud chcete na tomto NTB hlavně hrát hry tak se musí vypínat funkce turbo boost.. protožez nějakého důvodu turbo boost sice zvýší výkon procesoru ale chvilkově sníží funkčnosti GK. Takže doporučuji model s defaultním taktem 2.4 GHz. Poté jedou hry naplno, které jsem vyjmenoval. Osobně tento NTB ale používám jen proto že stolní PC se mi rozbil..(základová deska).. a taky už tam nejsou nejnovější komponenty.. takže z mého hlediska já teď čekám než vydělám nějaké peníze a sestavím si stolní PC..

Ano, teď jsem hodně odbočil od tématu, ale co jsem tím chtěl říct.. pokud chcete PC na hry na si kupte stolní, opravdu se to vyplatí, pokud chcete cestovat a jste člověk, co rád hraje hry tak si nechte nějaký NTB sestavit... (tento už nemá cenu kupovat, navíc GT540M je už taky poměrně zastaralá.. technika se vyvíjí opravdu rychle ;) ) Pokud herní notebook, doporučuji společnost XMG nebo ASUS G75.

Asi vše.. :D zpět k HD graphics ;)