Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špionážní programy

Mám dotaz týkající se špionážních programů. Měl jsem v počítači uložené nějaké kupní smlouvy, se všemi osobními čísly. Je možné, aby se mi do počítače někdo dostal, a tyto smlouvy si stáhnul? Používám Ad-Adwer,kontrolu provádím tak 3krát do týdne. Vždy oběví tak 4-6 kritických oběktů. Díky za odpověď.

Jestli jsou ty kritické objekty jen mru nebo cookies, tak nebezpečí není velké.
Záleží, jak máš nastavený Ad-Aware. Doporučuji používat zároveň free program SpyBot :

SpyBot

výborně se doplňuje s Ad-Aware, v menu je čeština, jen bych raději zpočátku nepoužil
volbu TeaTimer, může dost zpomalit slabší komp a zapnout jde ostatně vždy.
Po instalaci si zaktualizuj databázi a proveď imunizaci.
Program ti nabídne i zálohu registrů. BTW, s těmi osobními daty buď opatrný,
raději bych si tu složku ochránil heslem nebo alespoň sbalil WinRARem s heslem.