Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Poradna.net a časové razítko

Vždy když píšu nějaký příspěvek trochu déle tak ho pak nejde vložit. Zobrazí se informace, že "Časové razítko vypršelo, zkuste odeslat příspěvek znovu.". Zkoušet to můžu do nekonečna, ale příspěvek se stejně neodešle a nevloží. Jediným řešením je napsaný text zkopírovat do schránky, vrátit se zpět do diskuze, kliknout na odpovědět a vložit tam ze schránky ten už napsaný příspěvek a až pak to jde odeslat a vložit do diskuze.
Zajímalo by mne proč zde to z mého pohledu zcela nesmyslné "časové razítko" je nebo k čemu je to dobré. Snad to zde není záměrně proto aby se tím naštvalo mnohé uživatelé této poradny. Někdo kdo něco takového vymyslel asi nad tím příliš nepřemýšlel. V jiných diskuzích jsem se s něčím takovým nesetkal.

Samozrejme ze ked raz cas vyprsi tak musis znova kliknut na "odpovedat" aby zacal novy cas na odpoved. Preco to je urobene neviem teraz sfleku odpovedat mozno nieco proti botom apod, mozno los napise ked to bude citat. Ale ten cas je myslim dostatocne dlhy na to aby to nikoho neotravovalo (tusim je to radovo hodina alebo kolko)

Nevím kolik lidi si na to už ztěžovalo, ale to, že zde se ohledně toho ozve prozatím asi pouze 1 člověk nemusí znamenat, že to ještě nikdy nikoho nenaštvalo. Ne každý koho někdy něco naštve se kvůli tomu ozve.
Není to žádný nepřekonatelný problém, ale pokud je někde něco ne příliš smyslného nebo co nemá příliš velký význam tak proč by to tam mělo nutně být.
Adminům jak je vidět to vůbec nevadí a tak neočekávám, že by se tím vůbec někdo byl ochoten zabývat.

To jsem nepsal. Jen nechápu, proč nepíšete za sebe, ale oháníte se "mnohými uživateli". Protože mám letité zkušenosti se správou webu, který denně navštěvují tisíce lidí, vím, že nejde vyhovět všem. A tedy nemá smysl řešit něco, na co si tu za 7 let nikdo nestěžoval.

Nepochopils (jsi toho vůbec schopen?). Jestli tě časové razítko tak irituje, nechoď sem. Ale taky tě nikdo nevyhání. Máš možnost volby jako jakýkoliv jiný svobodný člověk a vzhledem k tomu, že za svou účast zde neplatíš, nikdo tě ani nebude lákat zpět. To taky na návštěvě u kámoše psuješ jeho obrazy na zdi a doporučuješ mu vyhodit je? Jsi zde vítán, ale to je vše. Bez tebe se to tu nesloží.

nechoď sem. Ale taky tě nikdo nevyhání.

nikdo tě ani nebude lákat zpět.

Bez tebe se to tu nesloží.

Podle tebe mne nikdo odtud nevyhání, ale dost jednoznačně se mi neslušně snažíš naznačit abych odtud už konečně vypadnul, protože ty mne zde nerad vidíš a čteš to co zde na rozdíl od tebe slušně píšu.

A co ty, ty také když ti přijde návštěva tak se těm návštěvníkům snažíš neustále naznačovat aby co nejdříve vypadli a už se k tobě nikdy nevraceli?

Ne. Pokud se chovají jako ty zde a pouze kritizují to, co mně (jakožto vlastníkovi věci) vyhovuje, bez milosti je vyrazím.

Takže k veci. Na tie kecy čo tu motáš - nemajú žiaden dôvod Ti odpovedať/vyhovieť...
Sú tu nejaké pravidlá, zaužívané postupy, ktoré buď toleruješ a zmieriš sa s tým, alebo máš smolu. Robia to tu ľudia zadarmo vo svojom voľnom čase.
Za tú hodinu, čo Ty píšeš posraný príspevok, tu musel niekto obetovať oveľa viac času, aby si Ty ten príspevok vôbec mohol napísať a odoslať.

A napadlo Ťa niečo také, že za tú hodinu už mohla diskusia pokročiť a vyvinúť sa iným smerom?
A že po odoslaní Tvojho hodinového príspevku už môže byť Tvoj príspevok neaktuálny a úplne mimo od veci? :i:

Nikto ta nevyhana ale pises ze ti to vadi tak potom ja neviem jak to poriesis ptz odstranovat sa ta featura urcite nebude. Ale ja ani nikto nechape preco pises prispevky viac jak hodinu, ptz ta nastavena doba je hodina. Naznacuje to aj karel aj ostatni, ze to proste neni normalne pisat prispevok (JEDEN) dlhsie jak hodinu. A karel netrolluje, len kedze to asi nechyats co chcel povedat tak to furt napise nejak inac, a celkom humorne :)

Nikto ta nevyhana

Nevyhání, ale dost jednoznačně někteří dávají najevo abych odtud co nejdříve vypadnul.

pises ze ti to vadi tak potom ja neviem jak to poriesis ptz odstranovat sa ta featura urcite nebude.

Už jsem psal, že mi to sice trochu vadí, ale ne až tolik abych kvůli tomu odtud odcházel a už se zde nikdy nevracel, tak jak by se to některým líbilo.

Ale ja ani nikto nechape preco pises prispevky viac jak hodinu,

Tak to už je problém těch co to nechápou nebo možná záměrně nechtějí pochopit.

A karel netrolluje,

Tak to asi neznáš význam slova trollováni.

Taky se mi to občas stane. Něco píšu, jsem odvolán a k PC se dostanu za hodinu, dvě. Pak to na mě bafne taky. Zkopíruji napsaný text, vrátím prohlížeč o stránku zpět, založím novou reakci, vložím text a už to funguje.

FF, vždy poslední release verze.

já se bez mučení přiznám, že já a časové razítko na poradně jsme takoví kolezi, co se vidí dost často. pokud je to funkce co pomůže proti těm šmejdům, tak mi to vůbec nevadí- přijatelný ústupek. jen jsem netušil, že to je hodina- jak ten čas letí, tipoval jsem si to na půl hoďku.

Časová pečiatka je ochrana proti botom, aby nemohli priamo vkladať spam do poradne. Doba vypršania časovej pečiatky je jedna hodina. Nie si prvý, kto sa na túto vlastnosť sťažuje, ale asi uznáš, že nejde o nič zásadné, čo by našich používateľov obmedzovalo. Dôležité je, že sa rozpísaný príspevok nestratí, takže je možné ho potom vložiť znova.

Ide o jeden z niekoľkých prvkov ochrany proti botom. Či nad tým niekto rozmýšľal alebo nie, prípadne či to má nejaký význam, si môžeš zodpovedať podľa toho, koľko spamu tu na poradni vidíš. Účelom časovej pečiatky naozaj nie je niekoho hnevať. Všetci ľudia, ktorí stoja za rozvojom poradne, sa jej môžu venovať len vo svojom voľnom čase - skús na to brať prosím ohľad.

Doba vypršania časovej pečiatky je jedna hodina.

Tak podle mých zkušenosti to je určitě mnohem méně.

Nie si prvý, kto sa na túto vlastnosť sťažuje,

Tak to jsem rád, že nejsem jediný tak jak se to zde někteří snaží tvrdit.

asi uznáš, že nejde o nič zásadné, čo by našich používateľov obmedzovalo.

Nic zásadního to samozřejmě není a až tolik to neomezuje i když určité omezení to je. Kvůli tomu tuto poradnu nehodlám přestat používat.

Ide o jeden z niekoľkých prvkov ochrany proti botom.

Pokud to má nějaký např. takový význam tak ať to zde klidně je. To ale neznamená, že by se ohledně toho nesmělo diskutovat nebo, že to vůbec nikomu nevadí, tak jak to někteří tvrdi.

Tak podle mých zkušenosti to je určitě mnohem méně.

Ne, je to jedna hodina, ted jsem to ozkousel.

Osobne mi to vubec nevadi a vim jake jsou s botama problemy, takze mnohem lepsi toto, nez napriklad pokud nebudu registrovany muset pred vlozenim kazdeho prispevku opisovat captcha.

Ne, je to jedna hodina, ted jsem to ozkousel.

Nechci se s tebou dohadovat, ale podle mých zkušenosti to je méně než hodina. Přesně to nemám odzkoušené.

Osobne mi to vubec nevadi a vim jake jsou s botama problemy, takze mnohem lepsi toto, nez napriklad pokud nebudu registrovany muset pred vlozenim kazdeho prispevku opisovat captcha.

S tím souhlasím. Až tolik nevím jaké jsou s botama problémy, protože je naštěstí prozatím řešít nemusím, ale dovedu si to představit.