Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatický refresh (reload) poradny?

Nabízím jako nápad/připomínku, zda by se implementovala funkce automatickýho reloadu hlavní stránky poradny pc.poradna.net

Mám otevřeno hodně záložek, prohlížím spoustu webů a hodilo by se, aby se mi nezitím poradna načítala s aktuálními dotazy na hlavní stránce, řekněme po deseti minutách.

Co vy na to?

Pavel

Jako proč? :-? Netuším aký používaš prehliadač, ale refresh stránky Ti po kliknutí na príslušné tlačítko nefunguje?
Napr. klávesa F5 (refresh vo FF) je otázka krátkeho pohybu jednej ruky...
Vo FF existujú doplnky pre auto reload stránky každých xy sekúnd-minút... ;-)