Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém při instalaci Superantispyware

Ahoj, nějak se mi do compu dostalo nějaký tý havěti. Po vyčištění v programu SAS mi už nešel po restartu PC naskočit. Po kliknutí na ikonu mi to sdělí, že program byl přesunut, nebo odinstalován, což se samosebou nestalo. Tatáž hláška mi naskočí i po odinstalaci a následné instalaci programu SAS. Nevěděl by někdo, prosím pěkně, kde je chybka? Děkuji.

Tak to asi nepůjde,ve složce Ti totiž chybí ten hlavní soubor SUPERANTISPYWARE.EXE (4650kB) a pak ještě SUPERAntiSpyware.chm (1064kB),to bude ten problém.Já je tam mám a spouštím to právě tím 1.nebo jeho zástupcem.Tvůj zástupce s chybou na něj odkazuje taky,takže jsi ho tam měl.Zkus to tedy celé odinstalovat a instalovat znova s vypnutým antivirem,třeba ten exe soubor zablokuje a smaže.