Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Píšu text a najednou nepíšu :-(

Mám stolní pc nerozumím tomu, ale když píšu jakoby to z okna vyskočí a dělá to zvuk jako když píšete bez kliknutí, tam kam chcete psát. A padá mi kvůli tomu mafie :-( Soustava pc je 2 roky stará 512mb grafická karta ATI radeon 4800. 2GB ram 32bit Pentium r dual core CPU e 5200 2.5 ghz To je jediný co o tom vím pomožte!

tipuju nějaký zbytečný aktualizátor nebo cizí služba na pozadí, co se cpe kam nemá.
bude se to špatně hledat: zakázat všechno automaticky spouštěné po startu, projít cizí (ne-microsoftí) služby, jestli musí běžet.
užitečný je výpis hijackthis: projdi si, jestli to tam všechno opravdu chceš. a ukazuje právě ty cizí služby.

Může (ale nemusí) to být vadná klávesnice. Zkus si půjčit a pro pokus vyměnit.

Před nedávnem mi náhle zblázněná klávesnice zapínala klávesové zkratky z Usnadnění. Hororová zkušenost, protože jsem je předtím nikdy nepoužíval a neznal, takže mi bádání sebralo spoustu času.