Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prozba o výběru

Doobrý den budu si kupovat nový pc nebo notebook a nevím jaký.Chtěl bych si koupit nejakou pořádnou herní mašinu na které bych rozjel všechny nejnovější na max.rozlišení,zatím jsem si sestrojil pc jen na stránkách a potřeboval bych pordit budto s nejakymi levnejšími komponenty a nebo jestli by mi neco takového vubec neco takoveho stacilo.dekuji
adresa:http://www.czc.cz/0990r538lkj4p9ij8ss9sai3s7/sezna m a kdybych se rozhodl pro notebook tak byck taky prosil o radu,díval jsem se na nejaké herní notebooky okolo 30 000,- ale všechny podle recenzí stáli výkonem za nic,prosím všechny o nejakou užitecnou radu,předem mockrát Děkuji :D

a) Tobě ještě nedošlo, že ten tvůj seznam není veřejný?
b) Tady nahoru do toho pole Hledat napiš 25000 a odentruj.
c) Když si chceš kupovat PC za 30 tisíc, tak jsi snad už vychodil alespoň základní školu. Možná bys měl ty prachy dát na doučování češtiny.

a)dik za upozornění a myslím že by to melo byt už v pořádku
b)dik za tip
c)myslím že na internetu si minimum lidí dívá jestli píše s háčkama nebo bez nich,hlavně aby to davalo smysl :D
ale moc dekuji za upozornění :)

a jaké kompnenty by jste mi poradil?a jaký monitor by jste mi doporučil?(tenhle monitor jsem našel jako první a zapomel jsem ho oddělat ze seznamu) a skříň? myslím po technické stránce a ne po vzhledové :D a ja tomu moc nerozumím jinak by jsem sem nic vubec nepsal.Spoleham na vás že mi dobře poradíte.děkuji

no to ne ,ale všichni mi radí uplně jiné a tak jsem si myslel že tahle nemá dostatečný výkon,ale asi má :D děkuji
a ještě prosim vás ta bílá skřín co mám v zakladu je naní něco spatného a nebo mohl by mi nekdo poradit nejakou velkou bílou skřín? moc dekuji :)