Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prozba o výběru

Doobrý den budu si kupovat nový pc nebo notebook a nevím jaký.Chtěl bych si koupit nejakou pořádnou herní mašinu na které bych rozjel všechny nejnovější na max.rozlišení,zatím jsem si sestrojil pc jen na stránkách a potřeboval bych pordit budto s nejakymi levnejšími komponenty a nebo jestli by mi neco takového vubec neco takoveho stacilo.dekuji
adresa:http://www.czc.cz/0990r538lkj4p9ij8ss9sai3s7/sezna m a kdybych se rozhodl pro notebook tak byck taky prosil o radu,díval jsem se na nejaké herní notebooky okolo 30 000,- ale všechny podle recenzí stáli výkonem za nic,prosím všechny o nejakou užitecnou radu,předem mockrát Děkuji :D

a jaké kompnenty by jste mi poradil?a jaký monitor by jste mi doporučil?(tenhle monitor jsem našel jako první a zapomel jsem ho oddělat ze seznamu) a skříň? myslím po technické stránce a ne po vzhledové :D a ja tomu moc nerozumím jinak by jsem sem nic vubec nepsal.Spoleham na vás že mi dobře poradíte.děkuji