Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV tuner - Aký vybrať?

Môžte mi niekto pordiť pri výbere TV karty?
- cena do 2500 príp. menej
- MPEG4 nie je podmienkou, ale poteší
- procesor mám 1,0 GHz
- podpora Windows XP
- podpora Linux nie je podmienkou, ale poteší
- dobrý výber software s kartou, prípadne zohnateľný voľný

Prípadne, ak viete niekto o recenziách TV kariet, ak môžte dať link. Niečo aj hľadám, ale viac hláv, viac rozumu. Zatiaľ viem o Leadtek WinFast 2000. Viete o tom niečo?

Môže mi niekto povedať, čo dostanem ako výstup pri ťahaní MPEG4? WMV alebo AVI? Ak AVI, tak aký kodek mi vypíše MV2Player?
Ďalšia vec. Vraj 1,0 GHz procesor sa pri karte v cene okolo 1200 Sk "zblázni". Čo je na tom pravdy? Hovoríme o karte MPEG1,2 bez MPEG4.