Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na stříhání a úpravu videoformátu FLV

Zdravim Vas.
Jsem tady novy,a proto doufam,ze mi poradite.Obracim se na vas s prosbou o radu.Mam řadu videíí,kratkych i dlouhych ve formatu FLV.Co je tedy muj problem.Hledam co nejednodussi program,s kterym bych si povystrihoval sceny z videi,ktere se mi nehodi.Mam operacni system Windows Vista
32bit.AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual-Core 1790MHz.Zkousel sem Ultra Video Splitter,ale nemuzu najit plnou verzi-tedy Freeware.Nechci konvertorovat tolik videi,protoze si pak udelam DVD Video v programu ConvertXtoDVD,ktery
mi FLV videa spracuje.Proto vas prosim o doporuceni vhodneho programku.Tesim se na brzkou odpoved.Dekuji
S pozdravem miratan

Dobrý den
Chtěl bych se prosím vás zeptat, který program by jste mi doporučili, když bych potřeboval stříhat video a otáčet ho. Popřípadě jsem se někde dočetl, že lze zvýšit kvalita videa, ale nevím jestli jsem to dobře pochopil.
Díky moc za odpověď